Objednávka valút

Tu si môžete objednať valuty

CZK, USD, HUF, CHF, GBP

Aktuálne kurzy si môžete vypočítať v kalkulačke klinkutím na tento odkaz.

Maximálna čiastka  v hotovosti v prepočte na EUR je 5 000.

Po zadaní objednávky je potrebné zložiť zálohu vo výške 10 % požadovanej sumy v prepočte na EUR v našej zmenárni : Obchodná 39, Bratislava

V prípade, že si valuty neprevezmete v dohodnutom termíne, záloha sa zaúčtuje ako náhrada nákladov vynaložených na obstaranie objednaných valút v prospech zmenárne.

Zložením zálohy je obchod akceptovaný a hotovosť v cudzej mene Vám bude vyplatená

do 48 hodín. 

O tom, že sú Vaše valuty pripravené Vás budeme informovať telefonicky.

Informácia o spracovaní osobných údajov

Peniaze na ruku za Vaše valuty môžete mať ešte dnes.  Kurzový lístok Slovenské online kasína s licenciou Iba online kasína na Slovensku, ktoré sú plne licencované, môžu zaručiť bezpečné hranie. Nie všetky hazardné platformy sa však starajú o získanie licencie, takže hráči by si mali najprv overiť tento aspekt. To všetko umožní hráčovi cítiť sa úplne bezpečne, pokiaľ ide o vložené peniaze. Všetky spory je možné riešiť oficiálne, ako aj právne - zaslaním oficiálnej žiadosti správe zdroja. Inými slovami, licencia kasína odradí hráčov od podvádzania, pretože za najmenšie porušenie práv môže regulačný orgán licenciu odobrať. Obnoviť ho bude dosť ťažké. Ak sú hráči nespokojní s niektorými aspektmi herného klubu, rýchlo sa objaví veľké množstvo sťažností a pozície v rebríčku sa znížia. Zaujímavým právnym aspektom je, že online kasíno na Slovensku nepodlieha povinnému licencovaniu, keďže ide o oblasť, na ktorú sa vzťahuje zákon o hazardných hrách. Pre dobré slovenské online kasína na https://onlinecasino-sk-24.com je k dispozícii medzinárodná licencia, ktorú možno získať v offshore zónach: Kostarika; Malta; Antily (Holandsko-Curaçao); Cyperská republika; Gibraltár.